Ročník 2005

Liga juniorů bude v Chrudimi i příští rok!

Chrudimští junioři zažívají v posledních týdnech z mrtvých vstání. Po sérii povedených utkáních se jim podařilo odlepit ode dna ligové tabulky a předstihnout ještě loni extraligový tým AZ Havířov. Skvělý výkon předvedli svěřenci trenéra Marka Dvořáka i v pátečním utkání na ledě Šumperku, když vyhráli 4:3 v prodloužení. Zisk dvou bodů navíc zajistil, že druhou nejvyšší juniorskou soutěž uvidí diváci v Chrudimi i v příští sezóně.

Starší žáci prohráli V Mladé Boleslavi

Díky omluvenkám, nemocem a zranění hráčům odjížděli starší žáci pouze s 11 zdravými hráči na utkání s jedním z lídrů Žákovské ligy do Mladé Boleslavi. Během utkání se zranili další tři hráči a utkání tak dohrávali v poslepované sestavě. Klukům v závěru utkání docházely síly a to se také projevilo v konečném výsledku.

Nejvyšší výhra starších žáků v letošní sezoně

Starší žáci v prvním zápase letošního roku na domácím ledě jasně přehráli Havlíčkův Brod a na své konto si připsali další výhru. Klukům se povedla hlavně první třetina, kterou vyhráli vysoko 5-0, a po zbytek utkání si své vítězství pohlídali.

Mdlý výkon starších žáků v domácím zápase s Jihlavou

Starší žáci předvedli další odklouzaný zápas, od začátku mdlý výkon bez jiskry a zápalu pro hru. Důkazem toho byla prohraná první třetina 0-4. V dalším průběhu utkání se výkon kluků zlepšil, ale na lepšího rozjetého soupeře to nestačilo.

Odevzdaný výkon starších žáků

Bez čtyř hráčů základní sestavy sehráli starší žáci utkání v Liberci a tomu odpovídal i výkon.

Starší žáci vybojovali další bod

Starší žáci s Kolínem sehráli vyrovnané utkání, ve kterém konečná dělba bodů odpovídá poměru sil na ledové ploše.

Domácí zápas bez vstřeleného gólu

Starší žáci na domácím ledě sehráli proti Hradci Králové vyrovnané utkání, i když to výsledkově příliš nevypadá. V zápase si vytvořili mnoho šancí, ale žádnou z nich nedokázali využít na rozdíl od svého soupeře.

Vyrovnané utkání bez vítěze

Starší žáci na ledě  v Havlíčkovým Brodě sehráli vyrovnané a dramatické utkání, ve kterém dominovali oba brankáři.

Domácí prohra starších žáků s Pardubicemi

Vyrovnané utkání, ve kterém o své výhře rozhodl soupeř v závěrečné třetině, kde byl důraznější v koncovce. Kluci naopak vypracované příležitosti nedokázali přesněji zakončit.

Dvě víkendové vysoké prohry starších žáků

O víkendu starší žáci v sobotu nastoupili proti asi nejméně oblíbenému soupeři v Jihlavě a v neděli je čekala dohrávka na domácím ledě s Libercem.

Prohra starších žáků v Mladé Boleslavi

K dalším utkání Žákovské ligy zajížděli starší žáci do Mladé Boleslavi. V zápase jasně dominovali domácí hráči, jejichž herní dovednosti jsou na jiné úrovni.

Smolná prohra starších žáků

Sobotní zápas starších žáků proti Kolínu se proměnil v neúspěšné dobývání soupeřovy branky.

Domácí prohra s Havlíčkovým Brodem

Povzbuzeni výhrou v minulém utkání v Pardubicích vstoupili do domácího zápasu chrudimští starší žáci velmi dobře.

První výhra v sezoně

Z debaklu v minulém utkání se starší žáci rychle oklepali a sousedském derby vybojovali první body za výhru v Pardubicích.

Slabý výkon na domácím ledě

První zápas na domácím ledě v letošní sezoně se starším žákům vůbec nepodařil. Od začátku utkání kluci tahali za kratší konec a zápas se nakonec proměnil v exhibici výborně hrajících hráčů z Jihlavy.

Zobrazeno 1–15 z celkem 45