Dvě víkendové vysoké prohry starších žáků

28.10.2019 | Jiří Krejčík

O víkendu starší žáci v sobotu nastoupili proti asi nejméně oblíbenému soupeři v Jihlavě a v neděli je čekala dohrávka na domácím ledě s Libercem.

Neděle 27.10.2019

HC Chrudim - Bílí Tygři Liberec

V sobotním zápase kluci podali slabý výkon, Jihlava prokázala svoji herní kvalitu, v utkání dominovala a vyhrála vysoko 8-0. V neděli kluci chtěli odčinit sobotní prohru, ale opak byl pravou. Předvedli snad kromě první třetiny, která skončila smírně, odevzdaný výkon. Vše vyvrcholilo doslova ostudným vypuštěným závěrem utkání, který nemohl skončit jinak než debaklem. Prozatím nejhorší výkon sezony.

Branky a asistence:
Kašpárek, Pirner (Procházka), Pražan A. (Pamánek)

Sestava HC Chrudim:
Dalecká, Pithart – Dvořák M., Procházka, Pražan A., Pamánek, Pilař, Pirner, Pražan T., Štěpánek, Dubová, Ješina, Chvojka, Kašpárek, Severa, Hron, Nejedlo