HC ChrudimSKLH Žďár nad Sázavou

3:4 pp ((2:1, 1:0, 0:2- 0:1))
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Junioři nezvládli závěr utkání se Žďárem a berou pouze bod

V dohrávce 9. kola REDSTONE Extraligy juniorů se chrudimští mladíci utkali na domácím ledě proti SKLH Žďár nad Sázavou. Vstup do utkání měli domácí hráči výborný, svého soupeře přehrávali a zaslouženě šli do kabin s jednobranovým vedením.

Za stavu 2:1 pro Chrudim začala druhá třetina ve které domácí navýšili ještě o gól své vedení na 3:1. V závěrečné třetině se však hra chrudimských hokejistů zhoršila, čehož hosté využili dokonale. Během závěrečné dvacetiminutovky srovnali stav utkání na 3:3 a šlo se do prodloužení. V něm měl první velikou šanci domácí Hledík, který se ocitl nikým nehlídaný před hostujícím brankáře. Jeho střela však v síti neskončila. O minutu později se do přečíslení dva na jednoho dostali žďárští junioři a svou šanci využili. Chrudimští si tedy z utkání připisují pouze 1 bod a po první třetině soutěže jsou na posledním místě našlapané tabulky REDSTONE Extraligy juniorů.

Góly a asistence: Hrdlička (Hledík), Langr (Formánek), Pavlík (Odehnal)
Vyloučení: 3:3