Krajští mladší žáci i ve třetím zápase bodovali

03.10.2019 | Pavel Sedlák

Krajští mladší žáci i ve třetím mistrovském zápase bodovali, z Litomyšle si odvážejí bod za remízu 3:3.

Sobota 28.09.2019

HC Litomyšl - HC Chrudim

Ve sváteční den odjeli krajští mladší žáci ke svému třetímu utkání do Litomyšle. Litomyšl se v této kategorii spojila s Lanškrounem a na jejím herním projevu byly posily notně znát. Ačkoliv hosté měli více ze hry, domácí vstřelili v šesté minutě první gól a Chrudim musela dotahovat. Srovnat skóre se podařilo v jedenácté minutě a tak na přestávku se šlo za stavu 1:1. I v druhé třetině musela Chrudim dotahovat a půl minuty před koncem druhé třetiny šla Litomyšl opět do vedení 3:2. Ve třetí třetině byli hosté výrazně lepším týmem, ale stav se podařilo jen srovnat na konečných 3:3. Krajští mladší žáci tak bodovali i ve třetím kole soutěže a příští sobotu si zahrají s Dynamem Pardubice o první místo v tabulce.

Sestava: Pavlík - Dvořák, Pavliš, Kábele, Řivnáč, Sedlák, Kocourek, Hofman, Popílek, Vašíčková, Hron, Poláček, Vašíček, Bárta

Góly a asistence: Pavliš, Kábele, Pavliš