Mladší žáci vysoko porazili Choceň

16.09.2019 | Pavel Sedlák

I v druhém mistrovském zápase krajští mladší žáci berou plný počet bodů. Na domácím ledě porazili vysoko HC Choceň.

Neděle 15.09.2019

HC Chrudim - HC Choceň

V neděli odehráli krajští mladší žáci druhý mistrovský zápas na domácím ledě s Chocní. Jelikož předchozí den Choceň remizovala s Moravskou Třebovou, tak jsme očekávali urputnou bitvu. Zápas byl však jednoznačnou záležitostí. Choceň jsme přehráli vysoko 11:0. Pěkné je, že ze dvanácti hráčů v poli se na gólech podílelo deset hráčů.

Sestava: Kužela, Kropáček – Pavliš, Krbec, Hron, Poláček, Vašíček, Hofman, Dvořák, Popílek, Řivnáč, Sedlák, Vašíčková, Urválek
Góly a asistence: Urválek (Poláček), Hofman (Pavliš), Sedlák (Krbec), Pavliš, Hron (Řivnáč, Sedlák), Krbec (Sedlák), Krbec (Popílek), Řivnáč (Pavliš), Krbec (Sedlák), Krbec (Urválek, Vašíček), Vašíček