Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ani čtyřbrankové vedení nestačilo chrudimským juniorům k vítězství

28.09.2019 | Zdeněk Formánek ml.

V rámci 5. kola REDSTONE Extraligy juniorů se proti sobě utkali týmy HC Chrudim a IHC Králové Písek. Domácí junioři nastoupili do utkání bez čtyř hráčů základní sestavy. 

Pátek 27.09.2019
 

HC Chrudim - IHC Písek

5:6

(4:2, 0:3, 1:1)

To však v úvodu utkání nebylo absolutně znát. Už v 15. minutě vedli chrudimští mladíci 4:0. O branky se postarali Formánek, Hebek, Langr a Pirner. V závěru první třetiny však přišel totální kolaps, ze strany domácích. Písečtí hráči v rozmezí dvou minut dvakrát skórovali a do kabin se šlo za stavu 4:2. Náhlý úspěch hosty povzbudil do druhé třetiny. Králové dominovali především v přesilových hrách, když ve druhé třetině využili rovnou 3 početní výhody. Čtyřbrankové vedení hráčů s orlicí na hrudi bylo tedy tentam. V závěrečné periodě se chrudimští junioři hnali za srovnáním skóre. To se jim také povedlo, když pohotovou dorážkou dorazil Formánek Obrovu střelu. Nerozhodný stav však do konce utkání nevydržel. Domácí juniory srazila znovu přesilová hra hostujícího celku. Nutno dodat, že při vstřelení rozhodující branky stálo při hráčích Písku štěstí. Jelikož střela hostujícího útočníka nejdříve trefila hokejku chrudimského hráče, kotouč poté změnil zcela svůj směr a skončil za bezmocným Matouškem. Domácím nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře. Po prohře 6:5 si chrudimští junioři připisují už čtvrtou porážku v sezóně.

Branky a nahrávky: 3. Formánek (Hledík), 4. Hebek, 8. Langr (Hledík, Obr), 15. Pirner (Hebek), 44. Formánek (Obr, Langr)
Rozhodčí: Vepřovský – Hájková, Havel.
Vyloučení: 9:8, navíc Obr (Chrudim) 10 minut.
Využití: 1:4.
Sestava: Matoušek (Dosoudil) – Obr, Votava, Pirner, Pejzl, Kmoníček, Prýl (A) – Langr (A), Hledík, Hebek, Cimburek, Hykl, Hrdlička, Pavlata, Felcman, Formánek (C)

Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Muži | Sobota 22.08.2020, 18:00
Přípravné utkání
VS.
Poděbrady - Chrudim
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Junioři | Pátek 18.09.2020
VS.
Kralupy n.V. - Chrudim
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybešonlajny.com

KURZ BRUSLENÍ
nábor
Aktuální články
Rozlosování základní části KLM 2020/2021

Tým mužů odstartuje letošní ročník KLM v neděli 27. září zápasem s nováčkem z Poličky. I další tři následující zápasy odehrají...

 
Jízdní řád přípravných zápasů

Chrudimští hokejisté sehrají před startem soutěže šest přípravných utkání. Třikrát se představí na domácím stadionu a třikrát...

 
Závěr letní přípravy žákovských kategorií

Na závěr letní přípravy se vydaly žákovské kategorie do rekreačního střediska Tesla v Horním Bradle. Zde stráví 4 denní závěrečné...

 
RADOSTNÁ UDÁLOST
 
HC Chrudim pořádá tábor pro naše nejmenší naděje!
 
360° Challenge TOUR - Chrudim 2020
 
Týmu mužů začala letní příprava!
 
Výherci soutěže si dnes převzali odměny
 
Trénuje i juniorka a dorostenci
 
Foto: Mládežníci chrudimského HC pokračují v letní přípravě!
 
Odkazy
MAXI TIP
    
 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS