Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Ani čtyřbrankové vedení nestačilo chrudimským juniorům k vítězství

28.09.2019 | Zdeněk Formánek ml.

V rámci 5. kola REDSTONE Extraligy juniorů se proti sobě utkali týmy HC Chrudim a IHC Králové Písek. Domácí junioři nastoupili do utkání bez čtyř hráčů základní sestavy. 

Pátek 27.09.2019
 

HC Chrudim - IHC Písek

5:6

(4:2, 0:3, 1:1)

To však v úvodu utkání nebylo absolutně znát. Už v 15. minutě vedli chrudimští mladíci 4:0. O branky se postarali Formánek, Hebek, Langr a Pirner. V závěru první třetiny však přišel totální kolaps, ze strany domácích. Písečtí hráči v rozmezí dvou minut dvakrát skórovali a do kabin se šlo za stavu 4:2. Náhlý úspěch hosty povzbudil do druhé třetiny. Králové dominovali především v přesilových hrách, když ve druhé třetině využili rovnou 3 početní výhody. Čtyřbrankové vedení hráčů s orlicí na hrudi bylo tedy tentam. V závěrečné periodě se chrudimští junioři hnali za srovnáním skóre. To se jim také povedlo, když pohotovou dorážkou dorazil Formánek Obrovu střelu. Nerozhodný stav však do konce utkání nevydržel. Domácí juniory srazila znovu přesilová hra hostujícího celku. Nutno dodat, že při vstřelení rozhodující branky stálo při hráčích Písku štěstí. Jelikož střela hostujícího útočníka nejdříve trefila hokejku chrudimského hráče, kotouč poté změnil zcela svůj směr a skončil za bezmocným Matouškem. Domácím nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře. Po prohře 6:5 si chrudimští junioři připisují už čtvrtou porážku v sezóně.

Branky a nahrávky: 3. Formánek (Hledík), 4. Hebek, 8. Langr (Hledík, Obr), 15. Pirner (Hebek), 44. Formánek (Obr, Langr)
Rozhodčí: Vepřovský – Hájková, Havel.
Vyloučení: 9:8, navíc Obr (Chrudim) 10 minut.
Využití: 1:4.
Sestava: Matoušek (Dosoudil) – Obr, Votava, Pirner, Pejzl, Kmoníček, Prýl (A) – Langr (A), Hledík, Hebek, Cimburek, Hykl, Hrdlička, Pavlata, Felcman, Formánek (C)

Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybešonlajny.com

 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS