HC Dukla Jihlava

4:9 ((1:2, 1:4, 2:3))
Jiří Krejčík | | Ročník 2007

Domácí prohra s Jihlavou po dobrém výkonu

Ve druhém kole ligy mladších žáků  přivítali domácí poprvé v letošní sezoně na svém ledě hráče z Jihlavy.

Branky a asistence:
Vaško (Kábele), Řehořek, Bartok, Šmatera (Kment)

Sestava HC Chrudim:
Pavlík – Krejčík, Vašek, Řehořek, Bartok, Bahenský – Kopecký, Kratochvíl, Kábele, Vaško, Postupa, Vlček, Kolář, Kment, Šmatera

Hostující hráči začali zápas ve vysokém tempu, rychlá a  důrazná hra domácím hráčům dělala velké problémy. Postupně kluci hru vylepšili a vypracovali si i brankové příležitosti, které ale nevyužili. Zato soupeř každé zaváhání domácích tvrdě trestal a ve druhé třetině si vybojoval rozhodující náskok. Stejně jako v minulém zápase nejlepší výkon předvedli kluci v závěrečné třetině, kde se jim podařilo snížit na rozdíl dvou branek. Po snížení na 4-6 byl najednou kluků plný led a svého soupeře přehrávali. Vypracované brankové příležitosti kluci ale neproměnili a soupeř po hrubých chybách domácích v obraném pásmu opět brankově odskočil.