Bílí Tygři Liberec

12:4 ((3:1, 8:1, 1:2))
Jiří Krejčík | | Ročník 2007

Úvodní kolo Žákovské ligy

V prvním kole ligy mladších žáků  přisoudil los chrudimským MŽ stejně jako v minulém roce nejsilnějšího možného soupeře ve skupině mužstvo Bílých Tygrů z Liberce.

Branky a asistence:
Postupa (Řehořek), Vlček (Krejčík), Vlček (Vaško, Krejčík), Vaško (TS)

Sestava HC Chrudim:
Kužela – Urválek, Krejčík, Vašek, Řehořek, Kocourek – Kopecký, Kratochvil, Kábele, Vlček, Postupa, Vaško, Krbec, Kment, Bahenský

I když kluci zápas prohráli a většinu utkání se převážně bránili, zaslouží za bojovnost a snahu v zápase pochvalu. Velmi dobrý výkon předvedl brankář Standa Kužela, zapůjčený na měsíční hostování z Pardubic.
V utkání se ale dopustili hlavně ve druhé třetině mnoha hrubých individuálních chyb,  které hokejově zdatnější soupeř tvrdě a nekompromisně trestal. V dalších utkáních by kluci měli především navázat na výkon, kterým se prezentovali v závěrečné třetině, kterou vyhráli 2-1.