Junioři vrátili Havlíčkovu Brodu porážku z prvního utkání

31.08.2019 | Zdeněk Formánek ml.

Chrudimští junioři se poprvé v přípravě představili na venkovním ledě. Čekal nás těžký soupeř, kterému jsme v prvním přípravném utkání podlehli 0:5.

Přípravné utkání | Pátek 30.08.2019

BK Havlíčkův Brod - HC Chrudim

1:1, 0:2, 1:2

Utkání na zimním stadionu v Kotlině začali aktivněji domácí, gólu se však nedočkali. Naopak hned z první větší šance skóroval Milan Hykl. Do konce první třetiny však domácí ještě vyrovnali na 1:1. Ve druhé části hry se naše hra zlepšila a odměnou nám bylo dvoubrankové vedení. Domácí se ve třetí třetině snažili srovnat skóre, ale to se jim nepovedlo. Chrudimští junioři přidali ve třetí části další dvě branky, zatímco domácí překonali Lukáše Novotného pouze jednou. V utkání předvedli výborný výkon chrudimští brankáři, kteří ze 45 střel propustili za svá záda pouze dvě střely.

Góly a asistence: Hykl (Formánek, Langr), Hykl, Hebek (Hledík), Heligr (Cimburek), Langr (Heligr, Formánek)
Vyloučení: 10:10, navíc Obr (CHR) 10. minut OT za vražení na hrazení, Pejzl (CHR) 5 plus OK za nesportovní chování
Využití: 0:2
Oslabení. 0:0