Přípravné utkání, pondělí 02.09.2019, 18:30

HC ChrudimBK Nová Paka

2:3 (0:0 1:2 1:1)
Tomáš Straka | | A-tým

Bruslaři oplatili Chrudimským porážku z úvodního střetnutí

Odvetný zápas s Novou Pakou, která tentokrát nastoupila v téměř kompletní sestavě, byl plný šarvátek a osobních soubojů. Chrudimští šli na začátku druhé třetiny do vedení, ale soupeř ještě do přestávky skóre otočil. Bruslaři ve třetí třetině vedení navýšili, ale Urban dal ránou od modré domácím šanci na vyrovnání. To už ale Nová Paka nepřipustila a mohla se radovat z vítězství.

Sestava: Cvrček Dom. (od poloviny Novotný Luk.) - Budinský, Klement, Urban, Kalous, Burkoň, Machač, Pilař, Felcman - Plch, Novák, Koreček, Cvrček Dav., Polák Jiří, Haltuch, Štěpánek, Polák Jan, Karásek, Hejl, Novotný, Kišš
Branky a nahrávky: 20:10 Plch (Novák, Koreček), 51:30 Urban (Novák, Plch) - 26:22 Půlpán T. (Hric), 34:23 Foerster (Müller), 44:54 Foerster (Bezděk)

Rozhodčí: Rulíček - Jiruška
Vyloučení: 7:5 + 5+OK (Půlpán A.)