Vstup do přípravy dopadl na jedničku - Chrudim vyhrála na ledě nováčka 2:1!

23.08.2019 | Tomáš Straka

Chrudimští hokejisté vstoupili do přípravných zápasů výborně a na ledě nováčka 2. ligy - Nové Paky - zvítězili 2:1. Duel s daleko rozehranějším týmem (pro Novou Paku to byl již čtvrtý přípravný zápas) rozhodl brankou 18 sekund před závěrečnou sirénou Ondřej Karásek. Potvrdit, že vítězství nebylo pouze náhodné budou mít Chrudimští za týden na ledě dalšího z druholigistů, Dvora Králové.

Přípravné utkání | Pátek 23.08.2019, 18:00

BK Nová Paka - HC Chrudim

1:1 0:0 0:1

Branky a nahrávky: 13. Hidveghy – 8. Polák Jan, 60. Karásek (Polák Jan)