Přípravné utkání, pátek 23.08.2019, 18:00

BK Nová PakaHC Chrudim

1:2 (1:1 0:0 0:1)
Tomáš Straka | | A-tým

Vstup do přípravy dopadl na jedničku - Chrudim vyhrála na ledě nováčka 2:1!

Chrudimští hokejisté vstoupili do přípravných zápasů výborně a na ledě nováčka 2. ligy - Nové Paky - zvítězili 2:1. Duel s daleko rozehranějším týmem (pro Novou Paku to byl již čtvrtý přípravný zápas) rozhodl brankou 18 sekund před závěrečnou sirénou Ondřej Karásek. Potvrdit, že vítězství nebylo pouze náhodné budou mít Chrudimští za týden na ledě dalšího z druholigistů, Dvora Králové.

BK Nová Paka:

Vacek (Jelínek) – Uřidil, Müller, Suvorov, Svoboda, Štěpán, Dotter – Hric, Miškovský, Hidveghy, Ukhin, Dvořák, Kloutvor, Foerster, Vasilev, Moravčík

HC Chrudim:

Cvrček (od 38. minuty Dosoudil) – Klement, Felcman, Burkoň, Hejl, Machač, Budinský, Urban, Pilař, Plch, Novák, Koreček, Cvrček David, Polák Jiří, Haltuch, Štěpánek, Polák Jan, Karásek, Formánek, Novotný, Hykl

Branky a nahrávky: 13. Hidveghy – 8. Polák Jan, 60. Karásek (Polák Jan)

Vyloučení: 2:7 (bez využití)
V oslabení: 0:1
Rozhodčí: Veselý – Řezníček, Mertlík