Přípravné utkání- nedohráno, středa 04.09.2019, 18:30

3:4 (0:2 0:1 2:1)
Tomáš Straka | | A-tým

Utkání s Hronovem zůstalo nedohráno

Zápas, který se odehrával ve svižném tempu rozehráli lépe hostující hráči. Už během první třetiny si vypracovali dvoubrankové vedení, které během té druhé ještě navýšili. Jenže na začátku třetí třetiny Chrudimští zabrali a dvěma góly snížili na rozdíl jediné branky. V 51. minutě Hronov sice znovu odskočil, ale Haltuch vzápětí přidal třetí chrudimskou branku. Autor branky však v 55. minutě fauloval obránce Nováka a ten musel opustit ledovou plochu na nosítkách. Zápas byl na dlouhou dobu přerušen a nakonec po domluvě obou celků ukončen.

Sestava: Matoušek (od 32. minuty Dosoudil) - Budinský, Klement, Urban, Kalous, Burkoň, Machač, Pilař, Felcman - Plch, Novák, Koreček, Cvrček Dav., Polák Jiří, Haltuch, Štěpánek, Polák Jan, Karásek, Hejl, Novotný, Polák Ondřej

Branky a asistence: 41. Novotný (Karásek, O. Polák), 47. Karásek (Jan Polák), 52. Haltuch (Novák, Štěpánek) - 16. Mach (Junek), 19. Matouš (Glos), 32. Hylena (Matouš), 51. Hylena (Petr)

Rozhodčí: Čížek - Jiruška, Pošvář
Vyloučení: 5:2 + Haltuch TH