HC ChrudimTJ Loko Česká Třebová

2:3 ((0:0, 1:3, 1:0))
Pavel Sedlák | | Ročník 2008

Mladší žáci těsně prohráli s Českou Třebovou

V sobotu dopoledne jsme sehráli zápas s Českou Třebovou, bohužel soupeř měl na hokejkách více štěstíčka a tak o gól vyhrál.

K jednomu z posledních zápasů jsme nastoupili doma proti České Třebové. S Českou Třebovou to je vždy velká bitva na ledě i v hledišti. Třebové patří v tabulce druhá příčka, naši borci jsou čtvrtí. Do zápasu vletěly oba týmy s velkým nasazením. První třetinu se hrál na obou stranách parádní hokej. Domácí měli o pár šancí více, bohužel, neproměnili. Velkého brankáře České Třebové se nám nepodařilo překonat. První přestávka tak začala za stavu 0:0. Druhá třetina už tak pěkná nebyla, byla rozkouskovaná řadou vyloučení na obou stranách. Úspěšnější v druhé části hry byli hosté, třetinu vyhráli 1:3 a to nás svými zákroky ještě podržel výborně chytající Šíma Pavlík. Ve třetí části hry jsme měli už opět o něco více ze hry. Podařilo se nám snížit na rozdíl jednoho gólu, ale i přes závěrečnou hru bez brankáře se nám vyrovnat nepodařilo. Prohráli jsme o gól 2:3. Ještě že chlapi byli o den později proti stejnému soupeři úspěšnější. Do konce sezony nám zbývají dva zápasy.

Sestava: Pavlík, Vašků – Postupa, Řehořek, Sedlák, Pavliš, Vaško, Hrouda, Dvořák Štěpán, Dvořák Josef, Poláček, Vašíčková, Urválek, Řivnáč, Hron

Góly a asistence: Vaško (Pavliš), Pavliš (Vaško)

Vyloučení: 6:6 + ČT 10 OT