HC Baroni OpočnoHC Chrudim

3:6 ((2:2, 0:3, 1:1))
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Junioři v těžkém utkání porazili Opočno

Do Opočna jsme v sobotu odjížděli s jasným cílem, získat další tři body do tabulky. V cestě nám stál soupeř, posílen o několik hráčů z A-týmu.

Góly a asistence: Jílek (Topolský), Prýl, Jílek (Cimburek, Topolská), Formánek (Voženílek, Votava), Švadlenka (Jílek, Cvrček), Cimburek

Vyloučení: 3:6

Využití: 0:1

Oslabení:0:0

Diváci: 63

Rozhodčí: Pilný- Felcman, Voltner

Sestava: Novotný (Matoušek)- Švadlenka, Votava- Prýl, Voženílek- Hykl, Formánek (C), Topolská- Topolský, Jílek, Cimburek- Nalli, Svoboda, Kmoníček- Cvrček, Pavlata

Do utkání jsme vstoupili výborně a po gólu Jílka jsme šli do vedení 1:0. Od 5. minuty se hra vyrovnala. V závěru první třetiny jsme vedli 2:1, jenže domácím se podařilo ještě před koncem vyrovnat. V druhé třetině se pokračovalo ve vyrovnané hře. V závěru druhé periody jsme však dokázali soupeři odskočit na rozdíl 3 branek, na což domácí nedokázali reagovat. Naději jim však přinesla branka 2 minuty před koncem závěrečné třetiny. Naši výhru však pečetil gólem do odkryté branky Kuba Cimburek. Díky této výhře jsme se dostali na 1. místo tabulky RLJ před Poličku. Do konce sezóny zbývají pouze 3 utkání.