Neděle 03.03.2019

Stadion Nový BydžovHC Chrudim

4:12 (2:3, 1:6, 1:3)

Góly a asistence: Hykl (Jílek, Felcman M.), Topolský (Felcman V.), Jílek (Cimburek), Cimburek (Jílek), Jílek (Obr),  Kmoníček (Svoboda), Hykl (Prýl), Jílek (Felcman V.), Hykl (Felcman M.), Jílek (Cimburek), Hybeš (Pavlata, Formánek), Prýl (Jílek, Voženílek)
Vyloučení: 6:8
Diváci: 45
Rozhodčí: Kis Milan- Kis Miroslav, Voltner
Sestava: Novotný (od 22. minuty Matoušek)- Prýl, Obr, Hybeš, Felcman M., Voženílek, Votava- Hykl, Formánek, Pavlata, Cimburek, Jílek, Nalli, Kmoníček, Topolský, Svoboda, Topolská, Felcman V.

V neděli jsme zajížděli do Nového Bydžova. Na ledě soupeře, který nás už dvakrát porazil jsme chtěli konečně zvítězit. Do utkání jsme však vstoupili nešťastně, když po náhodném odrazu šel soupeř do vedení už v čase 0:09. Gólem jsme se však nenechali rozhodit, a převzali jsme otěže utkání. V první třetině  s námi soupeř ještě držel krok a do kabin se šlo za stavu 3:2 pro nás. Ve druhé třetině soupeř nejdříve srovnal na 3:3, na což reagoval kouč Brázda střídáním brankářů. Novotného nahradil Matoušek, který ve zbytku zápasu inkasoval pouze jednou. Chrudimští hráči poté kontrolovali hru a soupeři nedali žádnou šanci. Nový Bydžov opustilo štěstí, které měli v předchozích vzájemných utkáních a do jejich brány napadalo 12 branek. Díky dvěma výhrám máme reálnou šanci na 1. místo nadstavby RLJ. Stačí jen porazit papírově slabší soupeře za 3 body.