Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Neděle 03.03.2019
 

Stadion Nový Bydžov - HC Chrudim

4:12

2:3, 1:6, 1:3

Góly a asistence: Hykl (Jílek, Felcman M.), Topolský (Felcman V.), Jílek (Cimburek), Cimburek (Jílek), Jílek (Obr),  Kmoníček (Svoboda), Hykl (Prýl), Jílek (Felcman V.), Hykl (Felcman M.), Jílek (Cimburek), Hybeš (Pavlata, Formánek), Prýl (Jílek, Voženílek)
Vyloučení: 6:8
Diváci: 45
Rozhodčí: Kis Milan- Kis Miroslav, Voltner
Sestava: Novotný (od 22. minuty Matoušek)- Prýl, Obr, Hybeš, Felcman M., Voženílek, Votava- Hykl, Formánek, Pavlata, Cimburek, Jílek, Nalli, Kmoníček, Topolský, Svoboda, Topolská, Felcman V.

Komentář
 
 
 

V neděli jsme zajížděli do Nového Bydžova. Na ledě soupeře, který nás už dvakrát porazil jsme chtěli konečně zvítězit. Do utkání jsme však vstoupili nešťastně, když po náhodném odrazu šel soupeř do vedení už v čase 0:09. Gólem jsme se však nenechali rozhodit, a převzali jsme otěže utkání. V první třetině  s námi soupeř ještě držel krok a do kabin se šlo za stavu 3:2 pro nás. Ve druhé třetině soupeř nejdříve srovnal na 3:3, na což reagoval kouč Brázda střídáním brankářů. Novotného nahradil Matoušek, který ve zbytku zápasu inkasoval pouze jednou. Chrudimští hráči poté kontrolovali hru a soupeři nedali žádnou šanci. Nový Bydžov opustilo štěstí, které měli v předchozích vzájemných utkáních a do jejich brány napadalo 12 branek. Díky dvěma výhrám máme reálnou šanci na 1. místo nadstavby RLJ. Stačí jen porazit papírově slabší soupeře za 3 body. 

Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybešonlajny.com

KURZ BRUSLENÍ
nábor
Aktuální články
Pozvánka na Valnou hromadu

.

 
Týmu mužů začala letní příprava!

Už i nejstarší kategorii chrudimského HC začala příprava na nadcházející sezónu. Hlavnímu kouči Jiřímu Polákovi se hlásil téměř...

 
Výherci soutěže si dnes převzali odměny

Lukáš Mrázek z ročníku 2010, Jiří Sedlák a Lukáš Vaško oba z ročníku 2008, Robert Pilař z ročníku 2013 a jako nejmladší výherce a...

 
Trénuje i juniorka a dorostenci
 
Foto: Mládežníci chrudimského HC pokračují v letní přípravě!
 
Hráči A-týmu odpovídali na otázky fandů!
 
Mládež odstartovala letní přípravu
 
Informace k letní přípravě!
 
Organizační změny v HC Chrudim z.s.
 
Vyhodnocení ročníku 2010
 
Odkazy
MAXI TIP
    
 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS