Pátek 22.02.2019

HC ChrudimHC Slovan Moravská Třebová

6:2 (1:0, 2:0, 3:2)
Zdeněk Formánek ml. |

Jeden z těch slabších výkonů stačil na výhru juniorů

Další ze série domácích utkání odehráli junioři proti Moravské Třebové. Soupeře ze spodních míst tabulky, jsme v sezóně už dvakrát porazili a to 10:1 v obou případech (druhé utkání však bylo kontumováno v prospěch soupeře).

Ani v dnešním utkání Slovan nepředváděl o moc lepší výkon proti předešlým zápasům. My jsme se však přizpůsobili hře soupeře, takže nějaká větší převaha jak v minulých utkáních se nekonala. Pochválit chrudimské juniory lze za přesilové hry, ty se zápas od zápasu lepší. V utkání jsme zvítězili 6:2 a připisujeme si další 3 body do tabulky. V neděli nás čeká další domácí utkání proti Lomnice nad Popelkou.

Góly a asistence: Topolská (Hybeš), Hykl (Formánek, Hybeš), Topolský (Jílek, Hybeš), Hykl (Pavlata), Kmoníček (Felcman, Prýl), Votava (Topolská)
Vyloučení: 4:5 + Pavlata (CHR) 10 minut za vražděni na hrazení
Využití: 1:0
Oslabení: 0:1