Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost otočil zápas s Lomnicí nad Popelkou

10.02.2019 | Pavel Drahý

Hostům se povedla první třetina, když z osmi střel vstřelili tři góly. Ve 23.minutě jsme snížili na 1:3, ale hosté do konce druhé třetiny skóre navýšili.Třetí třetina už byla jasně v režii našeho mužstva, ve které jsme vstřelili čtyři branky a skóre otočili. Hosté ještě zkusili hru bez brankáře při našem oslabení a podařilo se jim snížit na rozdíl jedné branky.

Neděle 10.02.2019

HC Dynamo "B" / HC Chrudim - HC Lomnice nad Popelkou

6:5

0:3 2:1 4:1

Branky: Chalupník (Koudelka), Jirout (Chalupník), Gürtler (Pilař), Koudelka, Joudal (Koudelka), Pilař
Vyloučení: 3:3