Těší vítězství, předvedená hra nikoli

03.02.2019 | Pavel Drahý

Po nejhorším výkonu v sezoně jsme utrpěli vítězství. Hrál se těžko koukatelný hokej z obou stran. Po pěti minutách jsme vedli 2:0, domácím se podařilo snížit v patnácté minutě svojí první střelou na branku.

Pátek 01.02.2019

HC Slovan Moravská Třebová - HC Dynamo "B" / HC Chrudim

1:3 0:0 1:0

Do konce třetiny jsme skóre navýšili. Domácí ve třetí třetině využili přesilovou hru a dotáhli se na rozdíl jediného gólu. Měli ještě několik šancí na vyrovnání, ale nás podržel dobře chytající brankář Stodola.

Branky: Macas (Štrup), Pilař (Valkoun), Jirout (Joudal)
Vyloučení: 7:6 + Kubant (CR)  20 OT
Využití: 1:0
Rozhodčí: Sedlák- Vašátko, Motl