Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Těší vítězství, předvedená hra nikoli

03.02.2019 | Pavel Drahý

Po nejhorším výkonu v sezoně jsme utrpěli vítězství. Hrál se těžko koukatelný hokej z obou stran. Po pěti minutách jsme vedli 2:0, domácím se podařilo snížit v patnácté minutě svojí první střelou na branku.

Pátek 01.02.2019

HC Slovan Moravská Třebová - HC Dynamo "B" / HC Chrudim

2:3

1:3 0:0 1:0

Do konce třetiny jsme skóre navýšili. Domácí ve třetí třetině využili přesilovou hru a dotáhli se na rozdíl jediného gólu. Měli ještě několik šancí na vyrovnání, ale nás podržel dobře chytající brankář Stodola.

Branky: Macas (Štrup), Pilař (Valkoun), Jirout (Joudal)
Vyloučení: 7:6 + Kubant (CR)  20 OT