Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři v závěru utkání otočili skóre a z Lomnice přivezli plný počet bodů

14.01.2019 | Zdeněk Formánek ml.

Junioři v pátek odcestovali do Lomnice nad Popelkou. Utkání začalo o deset minut déle a z důvodu pozdního příjezdu rozhodčích. Do zápasu jsme vstoupili vlažně a domácí si vytvořili hned několik brankových příležitostí. Nás v brankovišti skvěle podržel Filip Matoušek.

Pátek 11.01.2019

HC Lomnice nad Popelkou - HC Chrudim

3:5

0:0, 1:2, 2:3

Po první třetině se šlo do kabin za stavu 0:0. Skóre se pohnulo až v druhé polovině utkání, když se prosadili domácí. My jsme z odpovědí dlouho neotáleli a po dorážce Honzy Topolského jsme srovnali. A v závěru druhé třetiny jsme se dostali do vedení 2:1. Ve třetí třetině jsme byli lepším týmem, bohužel se nám nedařilo proměňovat šance a tak soupeř dvěma góly otočil skóre na svou stranu. V 56. minutě šel domácí hráč za faul na trestnou lavici. V přesilové hře se prosadil od modré čáry Adam Prýl a bylo srovnáno. To nám však nestačilo a během dvou minut jsme vstřelili další dvě branky. Obrat byl dokonán a po výhře 5:3 jsme získali další 3 body do tabulky. Za utkání si zaslouží pochvalu celý tým, včetně toho realizačního, který makal v zápase na 100% a nevzdal se za nepříznivého stavu.
Góly a asistence: Topolský (Hykl), Jílek (Felcman), Prýl (Cimburek), Jílek (Cimburek), Jílek

Vyloučení: 4:3

Využití: 1:0

Oslabení: 0:0

Diváci: 30

Rozhodčí: Kettner - Axman, Horinek

Sestava: Matoušek- Voženílek, Prýl- Obr, Votava- Kmoníček, Pirner- Topolský, Formáne (C), Hykl- Cimburek, Jílek, Felcman- Pavlata (A), Svoboda, Nalli

Týmu mužů začala letní příprava!

Už i nejstarší kategorii chrudimského HC začala příprava na nadcházející sezónu. Hlavnímu kouči Jiřímu Polákovi se hlásil téměř...