Pátek 26.10.2018

HC ChrudimHC Orli Lanškroun

6:2 (0:0, 4:2, 2:0)
Zdeněk Formánek ml. | | Junioři

Junioři na úvod nadstavby porazili lanškrounské Orly

V úvodním zápase nadstavby RLJ jsme narazili na Lanškroun. Jestli si někdo před zápasem myslel, že když hrajeme nadstavbu hůře umístěných týmů, tak každému soupeři nasázíme přes 10 branek, byl na omylu.

Hned v první třetině soupeř ukázal co umí. A to rychlý pohyb po hřišti, nedal nám ani centimetr ledu zadarmo a také skvěle zvládnutá hra do těla. Do kabin se šlo tedy za bezbrankového stavu. Na začátku druhé třetiny nejdříve využila první formace přesilovou hru, poté o 47 sekund pozdě se prosadil Jílek a po dalších necelých dvou minutách hry skóroval Hudec. Tento výpadek stál hosty výhru v zápase. Prosadili se pouze dva krát a to jeden gól padl po chybné rozehrávce chrudimského brankáře Novotného. Chrudimští junioři do konce zápasu ještě nastříleli tři branky. Na celkovém skóre se nejvíce podílel Milan Hykl, který zaznamenal už druhý hattrick v sezóně.

Góly a asistence: Hykl (Pavlata, Švadlenka), Jílek (Voženílek, Hudec), Hudec (Jílek), Hykl (TS), Hudec (Nalli), Hykl (Pavlata, Formánek)

Tresty: 6:8
Využití: 1:0
Oslabení: 0:0