Další vítězství mladších žáků s Hlinskem

06.03.2019 | Pavel Sedlák

V sobotu jsme opět hráli s Hlinskem a tentokrát měl zápas jednoznačnější průběh než v předchozím zápase. Vyhráli jsme vysoko 9:2.

Sobota 02.03.2019

HC Chrudim - HC Hlinsko

3:1, 4:0, 2:1

V sobotu dopoledne jsme po týdnu nastoupili opět k utkání s Hlinskem, tentokrát ale na domácím ledě. Utkání mělo oproti předchozímu týdnu jednoznačnější průběh. Chrudim vstřelila úvodní gól hned v první minutě a většinu zápasu měla hru pod kontrolou. První třetinu jsme vyhráli 3:1. Druhá třetina se domácím rovněž povedla, vyhráli jsme ji 4:0. V poslední části hry jsme měli také několik pěkných šancí a v poklidu jsme dovedli zápas do vítězného konce.

Sestava: Pavlík – Postupa, Řehořek, Sedlák, Pavliš, Vaško, Šmatera, Dvořák Štěpán, Dvořák Josef, Poláček, Vašíčková, Urválek, Řivnáč, Hron

Góly a asistence: Postupa (Řehořek, Sedlák), Vaško (Šmatera), Poláček (Hron), Řehořek (Sedlák), Vaško, Řivnáč (Dvořák Josef), Šmatera (Řivnáč), Pavliš (Vaško, Hron), Postupa