Mladším žákům proklouzlo vítězství mezi prsty

20.02.2019 | Pavel Sedlák

V sobotu jsme sehráli mistrák v Moravské Třebové. Třikrát jsme vedli, ale nakonec jsme o gól prohráli, 5:4. Kluci proti o rok starším bojovali, seč mohli, ale chybělo trochu více štěstíčka.

Sobota 16.02.2019

HC Slovan Moravská Třebová - HC Chrudim

0:1, 4:2, 1:1

V sobotu odpoledne jsme sehráli zápas s Moravskou Třebovou. Třebová byla v tabulce na třetím místě, Chrudim byla čtvrtá, ale má zápas k dobru. Byl to tedy přímý souboj o třetí místo v tabulce. Na ledě to byla bitva hned od počátečních minut. První třetinu Chrudim vyhrála. Hosté se pak ujali vedení ještě dvakrát, ale domácím se vždy podařilo dotáhnout. V závěru druhé třetiny šla Třebová do vedení díky gólu z trestného střílení. Na počátku třetí třetiny domácí odskočili už o dva góly. V padesáté první minutě se Chrudim dotáhla na rozdíl jedné branky, bohužel srovnat už se nepodařilo, domácí si závěr pohlídali a tak o gól zvítězili. Nutno podotknout, že značný počet vyloučení, někdy až přehnaně přísných, příliš kvalitě zápasu neprospěl.

Sestava: Pavlík, Vašků - Postupa, Kopecký, Stodola, Sedlák, Pavliš, Vaško, Poláček, Dvořák Josef, Dvořák Štěpán, Řehořek, Urválek, Řivnáč, Hron, Vašíčková

Góly a asistence: Kopecký (Postupa), Kopecký, Sedlák (Vaško), Kopecký (Urválek)

Vyloučení: 9:11, TS MT (proměněno)