Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladším žákům proklouzlo vítězství mezi prsty

20.02.2019 | Pavel Sedlák

V sobotu jsme sehráli mistrák v Moravské Třebové. Třikrát jsme vedli, ale nakonec jsme o gól prohráli, 5:4. Kluci proti o rok starším bojovali, seč mohli, ale chybělo trochu více štěstíčka.

Sobota 16.02.2019
 

HC Slovan Moravská Třebová - HC Chrudim

5:4

0:1, 4:2, 1:1

V sobotu odpoledne jsme sehráli zápas s Moravskou Třebovou. Třebová byla v tabulce na třetím místě, Chrudim byla čtvrtá, ale má zápas k dobru. Byl to tedy přímý souboj o třetí místo v tabulce. Na ledě to byla bitva hned od počátečních minut. První třetinu Chrudim vyhrála. Hosté se pak ujali vedení ještě dvakrát, ale domácím se vždy podařilo dotáhnout. V závěru druhé třetiny šla Třebová do vedení díky gólu z trestného střílení. Na počátku třetí třetiny domácí odskočili už o dva góly. V padesáté první minutě se Chrudim dotáhla na rozdíl jedné branky, bohužel srovnat už se nepodařilo, domácí si závěr pohlídali a tak o gól zvítězili. Nutno podotknout, že značný počet vyloučení, někdy až přehnaně přísných, příliš kvalitě zápasu neprospěl.

Sestava: Pavlík, Vašků - Postupa, Kopecký, Stodola, Sedlák, Pavliš, Vaško, Poláček, Dvořák Josef, Dvořák Štěpán, Řehořek, Urválek, Řivnáč, Hron, Vašíčková

Góly a asistence: Kopecký (Postupa), Kopecký, Sedlák (Vaško), Kopecký (Urválek)

Vyloučení: 9:11, TS MT (proměněno)

Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybešonlajny.com

 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS