Výhra mladších žáků nad Litomyšlí

24.01.2019 | Pavel Sedlák

V sobotu jsme odehráli mistrák s Litomyšlí a zvítězili vysoko 2:8.

Sobota 19.01.2019

HC Litomyšl - HC Chrudim

1:1, 1:2, 0:5

Zápas se šestou Litomyšlí nebyl tak jednoznačnou záležitostí, jak by naznačoval výsledek. První gól vstřelili domácí a Chrudim musela dotahovat. Nutno ale podotknout, že herně jsme měli jednoznačně navrch. Většinu času se hrálo na jednu branku a domácí držel nad vodou jen jejich gólman. Soupeře jsme přestříleli, ale produktivita byla mizivá. Ještě po druhé třetině jsme vedli pouze o gól 2:3. Až v poslední části hry se nám podařilo zlomit prokletí a rozstříleli jsme se až na konečných 2:8.

Sestava: Pavlík, Vašků - Sedlák, Pavliš, Vaško, Hron, Poláček, Hofman, Dvořák Josef, Dvořák Štěpán, Chalupník, Řivnáč, Řehořek, Urválek, Vašíčková, Hrouda

Góly a asistence: Hofman (Dvořák Josef), Vaško (Vašíčková), Poláček (Chalupník, Hron), Dvořák Štěpán (Vaško), Řehořek, Hofman (Hrouda), Pavliš, Vaško