V Lanškrounu jsme si vylepšili skóre

14.11.2018 | Pavel Sedlák

V neděli jsme odehráli jedenácté kolo na ledě Lanškrounu a vyhráli vysokým rozdílem 2:15.

Neděle 11.11.2018

TJ Lanškroun - HC Chrudim

0:4, 0:5, 2:6

Domácí vydrželi vzdorovat tlaku chrudimských jen do páté minuty a pak začala gólová smršť, která se ustálila na patnácti gólech. Soupeře jsme po většinu času jasně přehrávali. Lanškroun občas zahrozil jen ze samostatného úniku. Na vysokém skóre se podílely všechny lajny, ale nejproduktivnější byla lajna první a Ondra Vaško a jeho sedm gólů. Vítězstvím v Lanškrounu jsme se posunuli na třetí místo v tabulce, kde na druhou Českou Třebovou ztrácíme jeden bod. Velký díky patří rovněž starším žákům, kteří nám v Lanškrounu vytvořili téměř domácí atmosféru.

Sestava: Pavlík, Vašků - Vaško, Postupa, Sedlák, Chalupník, Pavliš, Řivnáč, Dvořák Štěpán, Dvořák Josef, Poláček - Urválek, Řehořek, Hron, Vašíčková, Popílek, Hrouda

Góly a asistence: Vaško (Postupa), Pavliš (Řivnáč), Dvořák Štěpán (Poláček), Vaško (Postupa), Řehořek (Postupa, Vaško), Vaško, Vaško, Chalupník (Řivnáč), Postupa (Urválek), Vaško, Vaško (Sedlák), Hron (Pavliš), Vaško (Řehořek, Postupa), Hron, Hron (Vaško)