Smolná prohra osmiček s Moravskou

06.11.2018 | Pavel Sedlák

V sobotu nás postihla smolná prohra v Moravské Třebové. Dvakrát jsme vedli, ale výhra nám v posledních minutách proklouzla mezi prsty, prohra 5:4. Proti o rok starším klukům jsme ale podali solidní výkon.

Sobota 03.11.2018

HC Slovan Moravská Třebová - HC Chrudim

2:2, 1:2, 2:0

V sobotu jsme odehráli mistrovský zápas v Moravské Třebové. Chrudim v tabulce byla na druhém místě a Moravská Třebová o bod na místě čtvrtém. Pozice v tabulce dala tušit hokejové bitvě a tak se i stalo. Chrudimští na soupeře vlétli a úvod zápasu rozhodně patřil nám. Ve dvanácté minutě už jsme vedli dva nula. Závěr třetiny nám ale utekl. V posledních dvou minutách soupeř vyrovnal. Ve druhé třetině se hra vyrovnala, ale gólově úspěšnější byla Chrudim. Opět jsme se ujali vedení a do poslední třetiny se šlo za stavu 3:4. V závěru zápasu měli navrch domácí, kdy se jim pět minut před koncem podařilo vyrovnat a dvě a půl minuty před závěrečným hvizdem šli domácí do vedení, které se nám už nepodařilo smazat. Zápasu by slušela za předvedenou hru remíza, šťastnější ale byli kluci z Moravské Třebové. Nutno také podotknout, že pod prvním vyrovnáním se podepsal pan rozhodčí, kdy pískl faul nám místo soupeři. Z následného tlaku Moravské potom přišel ještě další faul a první vyrovnání soupeře. Na druhou stranu dva góly jsme dostali ve vlastní přesilovce, tak si nemůžeme moc stěžovat. Příští sobotu hrajeme doma s Hlinskem a v neděli zajíždíme do Lanškrounu. Pevně věříme, že si nějaké body to tabulky opět připíšeme.

Sestava: Pavlík, Vašků - Vaško, Postupa, Sedlák, Chalupník, Pavliš, Řivnáč, Dvořák Josef, Dvořák Štěpán, Poláček, - Urválek, Řehořek, Vašíčková, Hron

Góly a asistence: Postupa (Sedlák), Vaško (Urválek), Sedlák (Řehořek), Chalupník (Pavliš)

Vyloučení: 2:4, využití 2:0