Vítězná bitva v České Třebové

08.10.2018 | Pavel Sedlák

V sobotu 6. 10. jsme zajížděli do České Třebové, kde proběhla hokejová bitva druhého se třetím. A byl to zápas se vším všudy, vřelo to na ledě, na střídačce i v hledišti. Utkání bylo napínavé až do konce a odvážíme si vítězství 5:8.

Sobota 06.10.2018

TJ Loko Česká Třebová - HC Chrudim

1:2, 2:4, 2:2

Sestava: Pavlík - Řivnáč, Postupa, Vašák, Sedlák, Vaško, Hron, Poláček, Dvořák Štěpán, Dvořák Josef - Vašíčková, Řehořek, Urválek, Hrouda

Góly a asistence: Vaško, Postupa (Řehořek), Hron (Vaško, Sedlák), Řehořek (Vašák), Vaško, Vaško (Vašíčková), Urválek (Pavlík), Postupa

Vyloučení a tresty: 12:6, TS pro MT

Slunečné podzimní počasí sice vyzývalo k procházce, ale hokeje není nikdy dost. V sobotu jsme sehráli mistrovské utkání na ledě druhého týmu tabulky České Třebové. Utkání bylo po celou dobu velice vyrovnané, hra se přelévala z jedné strany na druhou. V zápase byla celá řada vyloučení, emoce plály na ledě, střídačce i v hledišti. Vše bylo ale v únosné míře. První gól padl do naší sítě. Do konce první třetiny jsme vyrovnali a ujali se vedení. Zápas se lámal ve druhé třetině, kdy jsme odskočili do tříbrankového vedení 3:6. Soupeř ale nepolevil a v úvodu poslední třetiny snížil na rozdíl jedné branky, 5:6. Chrudimští ale opět přidali a odskočili znovu o tři góly a udrželi tento náskok až do konce utkání. Z České Třebové jsme si odvezli cenné vítězství. Tři góly do statistik si zapsal Ondra Vaško.