Osmičky měly napilno oba víkendové dny

17.09.2018 | Pavel Sedlák

Osmičky měly napilno oba dva víkendové dny. V sobotu jsme odehráli mistrovské utkání v Chocni a v neděli jsme zajeli k přípravnému utkání do Jaroměře. Z obou stadionů jsme si domů odvezli vítězství.

Sobota 08.09.2018

HC Choceň - HC Chrudim

0:3 1:2 0:3

K prvnímu mistrovskému utkání sezony jsme zajížděli do Chocně. V naší sestavě byli dva hráči 2007. Mlha nad ledovou plochou byla komplikací pro diváky a fotografa nikoliv pro naše borce. Od počátku zápasu jsme měli jednoznačnou převahu. Po první třetině svítilo na ukazateli skóre 0:3. Druhou třetinu jsme vyhráli 1:2, kdy jsme sice dali gól ve vlastním oslabení, ale potrestán byl i náš trest ze samostatného úniku. Poslední část hry byla opět jednoznačnou záležitostí, skóre jsme navýšili na konečných 1:8. Mrzet nás může jen množství neproměněných šancí. Ale na první mistrák jsme podali pěkný výkon.

Sestava: Pavlík- Vaško, Postupa, Vašek, Sedlák, Chalupník, Pavliš, Dvořák Štěpán, Poláček, Dvořák Josef - Hron, Řivnáč, Vašíčková, Řehořek, Hrouda

Góly a asistence: Hron, Postupa (Vaško), Vaško (Vašek), Hrouda, Vašek (Postupa), Vašek (Postupa), Pavliš (Chalupník), Vaško

Jaroměř – Chrudim 3:6

Ani v neděli jsme nezaháleli a vyrazili k přípravnému utkání do Jaroměře. Soupeř z Jaroměře byl podstatně houževnatější než soupeř v Chocni, ale i přesto jsme se v půlce první třetiny ujali vedení a skóre postupně navyšovali. Jelikož se jednalo o přípravné utkání, tak si někteří hráči zkoušeli i jiné posty, než na kterých tradičně hrají. Silnější soupeř, změna postů, mistrák v nohách, asi souhra všech těchto faktorů udělala zápas s Jaroměří nepříliš poutavý. Z naší strany to bylo hodně upracované, a ačkoliv jsme měli převahu, soupeře jsme často pouštěli do brejků. Za zmínku stojí gól Štěpána Dvořáka,určitě se neurazí, když bude zmíněn. Dezorientovaný Štěpán se těsně po začátku druhé třetiny rozjel na vlastní branku. Po hlasitém upozornění lavičky se za modrou otočil a vyrazil k brance soupeře, prokličkoval šokované jaroměřské obránce a hezkou střelu mezi betony skóroval. V zápase bylo několik pěkných gólů, ale tento si kluci a příznivci budou určitě dlouho pamatovat.

Sestava: Pavlík - Postupa, Sedlák, Hron, Pavliš, Chalupník, Poláček, Dvořák Štěpán, Dvořák Josef, Vašíček - Vaško, Řivnáč, Vašíčková, Řehořek, Klatt

Góly: Poláček (Postupa), Dvořák Štěpán, Sedlák (Vaško), Vaško, Dvořák Josef, Chalupník

Muži | Středa 15.01.2020, 18:30
Chrudim - Hlinsko

Muži | Neděle 19.01.2020, 17:00
Světlá nad Sázavou - Chrudim

Junioři | Neděle 12.01.2020
Chrudim - Kralupy n.V.

Junioři | Neděle 19.01.2020
Chrudim - Písek

Dorost | Pátek 10.01.2020
Liberec - Dynamo "B" / Chrudim

Dorost | Neděle 19.01.2020
Litomyšl - Dynamo "B" / Chrudim

Ročník 2005 | Sobota 11.01.2020
Chrudim - Havlíčkův Brod

Ročník 2005 | Sobota 25.01.2020
Chrudim - Kolín

Ročník 2006 | Sobota 14.12.2019
Nový Bydžov - Chrudim

Ročník 2006 | Sobota 25.01.2020
VS.
Chrudim - Nové Město n.M.

Ročník 2007 | Sobota 11.01.2020
Chrudim - Havlíčkův Brod

Ročník 2007 | Neděle 26.01.2020
Pardubice - Chrudim

Ročník 2008 | Neděle 12.01.2020
Choceň - Chrudim

Ročník 2008 | Sobota 25.01.2020
VS.
Chrudim - Nové Město n.M.

KURZ BRUSLENÍ
nábor
Krajští mladší porazili vysoko Choceň

Krajští mladší žáci vyhráli na choceňském ledě vysoko 1:8.

Krajští mladší prohráli derby s Hlinskem

Krajští mladší žáci v dalším kole nadstavbové části prohráli na domácím ledě v derby s Hlinskem.

Body z derby zůstaly zaslouženě doma!

Chrudimští hokejisté zvládli třetí derby sezóny na výbornou a byť v utkání na krátkou chvíli ztratili dvoubrankové vedení, byli přeci...

Ligoví mladší žáci doma spíš ztratili než získali bod

Nejvyšší výhra starších žáků v letošní sezoně

Junioři v bitvě s vedoucím týmem extraligy padli až po nájezdech