Sobota 27.10.2018

3:13 (1:4, 1:3, 1:6)
Jiří Krejčík | | Ročník 2007

Mladší žáci podlehli doma Bílým Tygrům

Po odehrání první čtvrtiny soutěže přivítali mladší žáci na domácím ledě soupeře z Liberce. Sice se jim podařilo uhrát lepší výsledek než v prvním zápase v Liberci, ale i  v toto zápase domácím hráčům scházela větší bojovnost a zaujetí pro hru.

Prostě více se o výsledek porvat. Při tom začátek zápasu byl z říše snů. Na časomíře svítil čas 0:12 a domácí se po pěkné a rychlé kombinaci ujali vedení. Vedení vydrželo 5 minut a potom již byl zápas v režii hokejovějších Bílých Tygrů.

Branky a asistence:
Dvořák (Kopecký, Vokolek), Matějka (Kabele, Švadlenka), Krejčík (Vítek, Vokolek)

Sestava HC Chrudim:
Novák, Kropáček – Vítek, Krejčík, Bartok, Kocourek, Švadlenka, Vojíř – Kopecký, Vokolek, Dvořák, Stodola, Šmatera,  Matějka, Krbec, Kábele, Vašek