Starší žáci v lize na vítězné vlně

11.11.2018 | Jiří Krejčík

Starší žáci na ledě v Havlíčkově Brodu podali opět výborný bojovný kolektivní výkon a na své konto si připsali další vítězství v Žákovské lize. Z pozorné obrany podpořené skvělým výkonem brankářky Barči Dalecké vyráželi k rychlým protiútokům, které nemilosrdně trestali. Základem výhry byl výborný start do utkání, kde se v první třetině ujali vedení o čtyři góly. Utkání se zdramatizovalo v poslední třetině, kdy domácí po stažení sestavy přitlačili, ale Chrudimští si vítězství nakonec pohlídali.

Sobota 10.11.2018

BK Havlíčkův Brod - HC Chrudim

2:4, 0:2,2:1

Branky a asistence:
Severa (Kašpárek), Ješina (Pirner), Dvořák Matěj, Štěpánek, Štěpánek (Ješina), Bolehovský, Kašpárek (Zdeněk)

Sestava HC Chrudim:
Dalecká, Klas – Dvořák M., Procházka, Zdeněk, Pamánek, Pražan, Ješina, Pirner, Štěpánek, Chvojka, Bolehovský, Kašpárek, Severa, Dvořák Martin