V opočenské mlze si Chrudimští připsali další výhru

24.09.2018 | Tomáš Straka

Z jedné strany odkrytý zimní stadion a nevlídné počasí je kombinace, jejímž výsledkem byla výrazná mlha, která takřka od první minuty zahalila ledovou plochu a přítomní diváci chvílemi pouze tušili co se na ní odehrává. I přes špatnou viditelnost šlo ale bez problémů rozeznat jednoznačnou převahu hostujících hráčů. Ti si v utkání vytvořili šance na další tři zápasy a domácím naopak dali jenom minimum příležitostí ohrozit svého brankáře. Střelecky se však dlouho trápili a výrazněji se prosadili až ve třetí třetině, kterou vyhráli 5:1. Využili jednu přesilovou hru a jednou skórovali v oslabení. Nyní je čeká poslední utkání přípravy. Ve středu se vydají do Hronova.

Příprava | Neděle 23.09.2018, 17:00

HC Baroni Opočno - HC Chrudim

0:2 0:1 1:5

Branky: Šafář - Kopečný, Novák, Kišš, Plch, Jan Polák, Kubal, Urban 2x