Příprava, neděle 23.09.2018, 17:00

HC Baroni OpočnoHC Chrudim

1:8 (0:2 0:1 1:5)

V opočenské mlze si Chrudimští připsali další výhru

Z jedné strany odkrytý zimní stadion a nevlídné počasí je kombinace, jejímž výsledkem byla výrazná mlha, která takřka od první minuty zahalila ledovou plochu a přítomní diváci chvílemi pouze tušili co se na ní odehrává. I přes špatnou viditelnost šlo ale bez problémů rozeznat jednoznačnou převahu hostujících hráčů. Ti si v utkání vytvořili šance na další tři zápasy a domácím naopak dali jenom minimum příležitostí ohrozit svého brankáře. Střelecky se však dlouho trápili a výrazněji se prosadili až ve třetí třetině, kterou vyhráli 5:1. Využili jednu přesilovou hru a jednou skórovali v oslabení. Nyní je čeká poslední utkání přípravy. Ve středu se vydají do Hronova.