sobota 09.12.2017, 11:00

HC Mountfield Hradec Králové

0:5 (/0:1;0:4;0:0/)
Přemysl Štrup |

Skvělý výkon opět pohřbilo neproměňování vyložených šancí

Starší žáci sehráli velmi kvalitní utkání s druhým celkem tabulky Mountfieldem, kdy herně předvedli velmi kvalitní výkon na hranici svých možností. Se soupeřem sehráli vyrovnanou partii, hokejové se jednalo o velice svižné utkání, což uznali i fanoušci v hledišti.

Komentář

Ač tomu výsledek nenapovídá, kluci hostům celý zápas vzdorovali, ba dokonce už i předváděli hokejové akce, které jsou v dnešním hokeji v této kvalitě u soupeřů k vidění. Bohužel ten zmar a naprostá zoufalost v koncovce už je nad duševní zdraví celého realizačního týmu a věrných fanoušků. Během zápasu jsme měli příležitosti několikrát skórovat. Minimálně pět samostatných nájezdů ze hry, přesilovky, v nich jasné gólové šance a nic....Tohle se musí jednou prolomit, neboť pokud bude tým chtít, uspět musí šance proměňovat. V této soutěži není prostor na nějaké příště, potom. Soupeři těchto kvalit, co jsou ve skupině, krutě trestají každou chybu a v koncovce jsou bohužel oproti nováčkovi z Chrudimi nekompromisní.Slova trenéra Kmoška na závěr:,,Herně jsme vyrovnaný, perfektní výkon, ale nedáváme šance, tohle se musí jednou prolomit, chce se mi brečet......"