SC Kolín

3:1 (0:0;3:0;0:1)
Přemysl Štrup |

Noční můra v neproměňování šancí pokračuje...

V neděli vyrazili naši mladí chrudimáci na led do Kolína. Poprvé v soutěži si celý náš realizák po první třetině říkal, dnes to prolomíme a soupeře potrápíme. Nejen, že se tak stalo, ale kluci nedarovali domácím ani píď ledu zadarmo, domácí vyhráli utkání jen díky většímu štěstí. K výkonu rozhodčích, kteří utkání řídili pouze ve dvou se nebudeme radši vyjadřovat, kdo viděl, udělal si obrázek sám.

Naprosto vyrovnaný zápas rozhodla druhá třetina. Zápas od zápasu kluci přitvrzují, morálka vcelku slušná, parta vynikající, žádné výčitky mezi sebou na střídačce, prostě parta a za zády ,,hecíř" Jirka Kmošek, který nenechá kluky vydechnout, dokáže důrazně pokárat, ale i pochválit. Bohužel dnes jsme mohli s přehledem vyhrát 6:4, ale ....ale ta koncovka. Suma sumárum dnes dvě tyče, cca šest vyložených šanci, celý realizační tým v včetně věrných fanoušků ze zoufalství ruce v dlaních. Asi se dáme na modlení, co se týče koncovky. Dnes kluci super výkon, jako v sobotu s Boleslaví, jen tak dál, to přijde!!! Slova trenéra Kmoška na závěr:,,Kluci jdou herně zápas od zápasu nahoru, ale ta koncovka to je opravdu smůla, ale to přijde, potenciál tu je, musíme s nimi neustále pracovat a od rodičů musí mít hráči maximální podporu.