HC ChrudimHC Ledeč nad Sázavou

17:0 (6:0 6:0 5:0)
Tomáš Straka | | A-tým

Chrudim si proti Ledči nad Sázavou výrazně vylepšila skóre

Tým Ledče nad Sázavou je v poslední době pro soupeře nejen jistotou tříbodového zisku, ale i slušnou šancí na zlepšení skóre a osobních statistik jednotlivých hráčů. Celek z Vysočiny dnešním utkáním navázal na sérii výsledků z kategorie děsivých (4:23, 0:11, 7:17) a odvezl si od Chrudimky sedmnáctibrankový příděl. Chrudimský Chalupa navíc ani jednou neinkasoval.

HC Chrudim:

Chalupa – Urban, Klement, Pilař, Seidler, Budínský, Kalous, Brožek, Hudec – Plch, Novák, Dobiáš, Kišš, David Cvrček, Karásek, Haltuch, Ondřej Polák, Koreček, Jan Polák, Štěpánek

HC Ledeč nad Sázavou:

Sochor (od 22. do 40. minuty Vaněk) – Zigmund, Červinka - Štěpán, Bambula, Vantuch, Hubert, Krajíček, Šťastný, Brýdl, Bernard, Blažek

Branky a asistence:  2. Kišš (Urban), 4. Novák (Cvrček), 11. Karásek (O. Polák, Haltuch), 14. O. Polák (Haltuch), 16. Kišš (Jan Polák), 19. Dobiáš, 21. Dobiáš (Novák), 22. Jan Polák (Kišš), 24. Plch (Brožek), 34. Štěpánek (Jan Polák, Kišš), 35. Karásek, 36. Dobiáš (Plch), 47. Štěpánek, 49. Plch (Dobiáš), 54. Haltuch (Kalous), 55. Plch (Novák), 59. Dobiáš (Novák)

Vyloučení: 1:2