Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Mladší žáci se v Lanškrouně loučili se sezónou

20.03.2017 | Vojtěch Kašpárek

Na poslední zápas dlouhé sezóny se kluci vydali do Lanškrouna. Hrálo se o druhé místo, takže motivace byla veliká. Sobotní "divoký" zápas s Moravskou Třebovou se zvládnul, takže klukům stačila remíza s Lanškrounem a zůstali by na druhém místě.

Neděle 19.03.2017

TJ Lanškroun - HC Chrudim

6:3

1:1 2:2 3:0

Branky a asistence: Ješina 2, Prostřední 1

TJ Lanškroun:

HC Chrudim: Pithart, Štěpánek, Pirner, Khom, Kašpárek, Procházka, Chvojka, Dvořák Matěj, Ješina, Vtípil, Prostřední, Nejedlo, Vaňous, Dvořák Martin, Zdeněk, Pamánek

Komentář

Zápas se hrál od začátku ve velkém tempu, první 2 třetiny byl k vidění rychlý a dramatický hokej. Kluci stále vedli a i když do poslední třetiny byl výsledek 3:3 vypadalo to, že zápas zvládnou. Bohužel do třetí třetiny nastoupil úplně jiný Lanškroun, kluci dostali gól a už se vezli. Šance tam byly, ale dnes prostě nebylo souzeno vyhrát, stejně tak jako Áčku v Třebové. Je potřeba poděkovat za hezkou sezónu, bilance 32 zápasů, 24 výher, 2x remíza a 6 proher při skóre 246:141. Takže třetí místo zcela zasloužené, medaile už jsou na cestě!!!