TJ Loko Česká Třebová

4:0 (1:0 1:0 2:0)
Přemysl Štrup |

Starším žákům zamrzl autobus i přesná muška

Mrazivé ráno tuto sobotu přivítalo náš tým v České Třebové. Po ranním peripetiích s pozdním příjezdem, kdy nás překvapili tuhé mrazy a náš autobus před odjezdem také stávkoval, jsme se všichni těšili na vyrovnané utkání.

:

Kadlc-Pazdera, Dvořák, Kubant, Chalupník, Kabelka, Škůrek, Kopecký, Štrup, Drahokoupil, Gürtler, Matys, Jakubec, Musílek

Diváci: 39

Komentář

Tak tomu také bylo a mužstvo našich starších bylo vyrovnaným soupeřem domácím. Po celé dvě třetiny dokázalo držet krok a byly chvíle, kdy jme byli lepší. Jenže naše střelecká impotence přetrvává i v roce 2017 a proto se není čemu divit, že jsme utkání prohráli 4:0. Koncem třetí třetiny chyběla také fyzička u některých hráčů. Je třeba začít i na tomto problému pracovat. Nicméně utkání celkově hodnotíme jako pěkné, čisté a díky pomoci nových hostujících hráčů Gürtlera i Jakubce se jednalo o jeden z našich lepších hokejových výkonů v porovnáním s průběhem celé dosavadní odehrané sezony.