HC Hlinsko

6:3 (0:1 2:1 3:0)
Přemysl Štrup |

Po nadějném začátku přišla ke konci tragédie

Naši hráči v sobotu zamířili na led věčného rivala do Hlinska. Zápas začal svižně, chrudimští se snažili ihned soupeře přehrávat. Nápor ale po pár minutách polevil a hra se vyrovnala. V mužstvu Hlinska rozdílem třídy vynikal hráč číslo 18, přes kterého domácí mužstvo hrálo prakticky celý zápas.

:

Škorpík- Chalupník, Drahokoupil, Škůrek, Pazdera, Smejkal, Matys, Štrup, Kubant, Kopecký, Dvořák, Joudal, Hebek

Góly: Chalupník, Kubant, Chalupník

Diváci: 58

Naši borci se ujali šťastně vedení 0:1 a za tohoto stavu se šlo do kabin. Druhá třetina se nesla ve světle nepřesností, bohužel více na straně našich hráčů. A třetí třetina, jedním slovem ZMAR! Kluci, i když chtěli, tak u některých byly patrné zbytečné chyby, za které jsme hořce pykali. Zbytečné fauly, zbytečné ztráty puku, zbytečné komplikování hry.....Proto utkání nakonec dopadlo tak jak dopadlo a domácí tým, i když jejich výkon až na onu zmiňovanou výjimku nebyl tak rozdílný od našeho vyhráli a to v poměru 6:3. Nic naplat, body zůstávají Hlinsku. A slova na závěr:,,Takhle pomalej zápas jsem dlouho nepískal..." - hlavní rozhodčí pár minut po ukončení utkání!