HC Slovan Moravská Třebová

5:12 (1:4 3:3 1:5)
Přemysl Štrup |

Překvapení se doma nekonalo

Na náš led zavítal v sobotu rival z Moravské Třebové. Utkání mělo jasného favorita a tím byl tým hostí.

:

Makkai, Škorpík
Chalupník, Drahokoupil, Škůrek, Pazdera, Smejkal, Dvořák F., Joudal, Matys, Hebek, Štrup, Kubant

Již první třetina rozhodla. Naši kluci ji prohráli 1:4, kdy z toho více jak polovinu třetiny hráli v oslabení, která byla důsledkem toho, že kluci prostě nestíhali. Naopak druhá třetina byla jina a skončila tak remízou a byla tu šance korigovat výsledek, kluci se kousli a dařilo se, jak na ledě, tak při vnímání instrukcí od trenéra. Do kabin se šlo za stavu 4:7 ve prospěch soupeře. Cíl do třetí třetiny byl jasný, uhrát co nejlépe třetí třetinu a se soupeřem držet krok. Bohužel se tak nestalo a konečný stav 5:12 hovoří za vše. Opět se projevila naše marnost při střelách na bránu, kdy jsme v této sezoně mistry v neproměňování šancí, nevadí budeme makat dále, kluci se se snažili, hokej je baví a to je to hlavní! A slova na závěr: Václav Kulhánek, trenér HC Chrudim, třetí třetina čas 44:35:,,Já mám jen jedny nervy.....", ty hovoří za vše.