Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Starší dorost veze dva body z Krkonoš

15.11.2016 | Petr Kulhánek

Jak bývá zvykem, do Trutnova jsme dorazili poněkud v nevalném počtu třinácti hráčů, z čehož zůstávali tři obránci a deset útočníků. Zatím každé naše utkání s Krkonošemi z počátku ovládl soupeř a všechny okolnosti naznačovali tomu, že dnes tomu nebude jinak, ale k našemu překvapení jsme do zápasu vstoupili poměrně dobře.

Pátek 11.11.2016

HC Krkonoše - HC Chrudim

4:5 sn

0:1 3:1 1:2

Branky: Sajdl 2x, Formánek, Topolský, Červíček, Šlaichert, Mach, Kulhánek

Komentář

První třetina se hrála v ne příliš pěkném stylu, plácaná na obou stranách nelibovala divákovu oku, ale i z plácané se nám urodil v sedmnácté minutě první gól, který vstřelil ze samostatného nájezdu Lukáš Sajdl.

Do druhé části týmy vstoupili o poznání motivovanější. Tempo se viditelně zvýšilo a soupeř nás hned v úvodu přehrál a srovnal stav na 1:1. Chvíli nám trvalo, než jsme se zmátořili, ale přeci jen. Ve 32. minutě dostal puk za záda brankáře Jan Topolský. S představou klidného vítězství jsme usnuli na vavřínech a i přes vynikající výkon gólmana Filipa Matouška, jsme nechali soupeře dvěma góly otočit výsledek v jeho prospěch. Konec dvacetiminutovky jsme sice soupeře tlačili v pásmu díky přesilovce, ale nedošlo, mimo jedné střely a možnosti dorážky, k větší šanci.

Začátek třetí dvacetiminutovky opět ovládli domácí, kteří si tak zajistili dvoubrankový náskok. Po většinu času se hrál vyrovnaný hokej, ale ani jeden z týmů se neprosadil a tak si domácí drželi pohodlný dvoubrankový náskok. Děj nabral obrat až v 58. minutě, kdy se ve středním pásmu dostal k puku Petr Kulhánek, který střelou z mezikruží překonal domácího gólmana a snížil stav na 4:3. Tým to hodně nabudilo a soupeře jsme hodně tlačili. Zápas už byl skoro rozhodnutý, ale tlak byl velký a tak se 17 vteřin před koncem z dorážky znovu trefil Lukáš Sajdl a srovnal stav na 4:4, škoda že se při následujícím vhazování nechal vyloučit do konce zápasu.

Rozhodli tedy až samostatné nájezdy. Jako první se rozjel na brankáře Petr Kulhánek, který s přehledem poslal puk do pravého horního rohu branky. Za domácí byl jako první zvolen René Mach, ale s tím neměl gólman Filip Matoušek sebemenší problém. Dalšího našeho nájezdu se zhostil Ondřej Vařejčko, na jehož blafák do forhendu neměl brankář šanci. Matouška se štěstím překonal druhý ze střelců domácích. Stav byl tedy před poslední sérií 1:2. Rozhodnout mohl již Daniel Blažej, ale ten pouze orazítkoval tyčku soupeřovo branky. Vše tedy měl v rukou David Ryšavý, ale Matoušek jeho pokus úspěšně zlikvidoval a hostí celek tedy slavil vydřenou výhru 5:4 na nájezdy.

Mladší dorostenci porazili Třebíč 9:3

V první třetině se hrál rychlý a pohledný hokej se spoustou šancí na obou stranách. Od druhé třetiny jsme už byli lepším mužstvem.

Výhra mladšího dorostu nad Vlašimí

Vítězstvím jsme si zajistili postup do vrchní skupiny, do které postupují první tři mužstva ze čtyř skupin. Zde nás čekají...

Chrudim nadělovala v Poličce

Chrudimští hokejisté navlékli již osmý korálek na vítěznou šňůru a na ledě Spartaku si navíc výrazně vylepšili skóre. Už po první...