1. kolo, Neděle 18.09.2016

HC Hlinsko

7:0 (2:0 3:0 2:0)
Přemysl Štrup |

V okresním derby brali body starší žáci Hlinska

První mistrovské utkání v letošní sezóně sehráli starší žáci našeho klubu na ledě odvěkého rivala HC Hlinsko. Po herní stránce bylo utkání tak nějak vyrovnané, obě mužstva musí ještě hóóódně bruslit.

:

Kadlc, Štrup, Musílek, Pazdera, Drahokoupil, Dvořák, Kubant, Chalupník, Dvořák M., Pirner, Škůrek, Kopecký

Komentář

Naši kluci však opět měli kázeňské výpadky, kdy nedbali rad trenéra a toho domácí hráči Hlinska jednoznačně využívali a gólově nás rozebrali. Když už se naši kluci dostali ke střele a málo jich nebylo, vždy trefili brankáře hlineckých na jeho střed a nechali jej tak vyniknout. Nutno podotknout, že herně už jsou na tom naši o něco lépe než v přípravných zápasech. Dokonce jsme na ,,tyčky“ vyhráli 2:0. Tím se ale zápasy nevyhrávají.  V sobotu 24.8. se naši kluci poprvé představí na domácím ledě a tak se necháme překvapit co nás ze strany našich hráčů čeká.