Příprava, Neděle 11.09.2016

HC Jaroměř

16:2 (8:0 4:1 4:1)
Přemysl Štrup |

Starší žáci odjeli z Jaroměře s přídělem

Druhý přípravný zápas se konal tuto neděli v Jaroměři. Toto utkání radši rychle vymazat z paměti. Naši hráči vyrazili na tamní zimní stadion v deseti hráčích, kdy jeden z nich byl náš brankář, který naskočil do jedné z našich formací!!!

:

Makkai, Škorpík, Štrup, Musílek, Pazdera, Vašek, Drahokoupil, Smejkal, Dvořák, Kubant, Chalupník, Kadlc

Branky CR: Pazdera, Kubant

Komentář

Zápas byl od začátku jednoznačný, již v čase 00:19 jsme prohrávali 0:1. Domácí si z naší branky udělali střelnici a výsledek hovoří za vše. Nutno však podotknout, že oba naši brankáři i přes drtivou převahu soupeře předvedli výborné zákroky. Výsledek utkání není třeba komentovat. Pokud nebude tento tým posílen aspoň o tři až čtyři hráče a někteří z hráčů si konečně uvědomí, že pokud chtějí v hokeji něco dokázat, tak budou muset začít především u sebe / makat na plno jak na tréninku tak o zápase, respektování rad trenéra, pokora…/, bude tato sezona výsledkově hodně bolestná. Nebudeme ale shazovat kalhoty, když brod je ještě daleko, sezona nám teprve začne a tito hráči mají naši plnou důvěru a podporu.

HC Jaroměř:

: