2. kolo, středa 05.10.2016, 18:30

HC Kohouti Česká TřebováHC Chrudim

5:0 (1:0 2:0 2:0)

Chrudimští Kohouty příliš nepotrápili

V České Třebové se chrudimští hokejisté nepředvedli v příliš dobrém světle a po zásluze odjeli s přídělem pěti branek, když sami nedokázali dosáhnout ani čestného úspěchu. Brankář Ament navíc pochytal několik dalších stoprocentních příležitostí domácích a dvakrát také Chrudimské zachránila tyč.

HC Kohouti Česká Třebová:

Nimmerrichter – Škvor, Fink, Vondráček, Šimončič, Lesák, Boruch - Schejbal, Pelán, Pejcha – Hemský, Vlček, Zadina – Kavalír, Jindřich, Stehno – Smékal, Janoušek, Zítka

Ament (53. Dominik Cvrček) – Urban, Turčáni, Budínský, Burkoň, Machač, Švadlenka – Vágner, Plch, Kišš – Ondřej Polák, Novák, Brožek – Jiří Polák, Seidler, David Cvrček – Kopečný, Štěpánek, Jan Polák

Branky a asistence: 7. Smékal (Vondráček, Škvor), 21. Hemský (Vlček), 33. Schejbal (Pelán, Pejcha), 41. Zadina (Vondráček, Vlček), 53. Schejbal (Fink, Škvor)

Vyloučení: 11:11. Využití: 2:0

Rozhodčí: Prchal – Suchánek, Zemánek