HC Dynamo Pardubice

3:6 (0:4 1:0 2:2)
Tomáš Pirner |

Starší žáci zvítězili v Pardubicích

Počtvrté sezóně proti sobě nastoupili týmy Pardubic a Chrudimi. Zatím byli vždy úspěšní hráči Pardubic. Chrudimští byli odhodláni zvítězit alespoň dnes. Vstup do utkání měli hosté impozantní.

HC Dynamo Pardubice:

B: Jiří Bitnar O+Ú : Jiří Koutecký, Vojtěch Vašíček, Václav Boguaj, Jan Novotný, Kryštof Valkoun, Štěpán Staněk, Matouš Nadrchal, Patrik Landsmann, Vojtěch Tvrdík, Ivo Nekvinda, Odřej Chabada, František Formánek(2004), Odřej Jirout(2004), Kryštof Fikejz(2004)

:

B: Filip Škorpík(2004) O : Tomáš Pirner-Šimon Šrámek, Aleš Bílý-Vojta Kopecký Ú : Michal Brokl(2004)-Milan Hykl-Michael Cvrček, Tadeáš Lapka-Adam Chalupník-Vojta Felcman, Petr Škůrek-Adam Jánský

Branky:

Chrudim : Milan Hykl 4x, Michal Brokl, Adam Chalupník

Pardubice : Formánek, Nadrchal, Novotný

Diváci: 77

Počtvrté v sezóně proti sobě nastoupili týmy Pardubic a Chrudimi. Zatím byli vždy úspěšní hráči Pardubic. Chrudimští byli odhodláni zvítězit alespoň dnes. Vstup do utkání měli hosté impozantní. Svého soupeře přehrávali a po necelých 9-ti minutách hry bylo skóre 0:4 ve prospěch Chrudimi. Poté se hra vyrovnala a branka již nepadla. Ve druhé třetině se domácím podařilo snížit na 1:4. Ve třetí třetině vstřelilo každé mužstvo 2 branky a hosté zaslouženě zvítězili. Střelecky se dařilo Milanu Hyklovi, který vstřelil 4 branky. Po jedné brance vstřelili Adam Chalupník a Michal Brokl. Všichni hráči bojovali jako lvi a dávali do hry vše. Hezké utkání. Příští týden nás čeká lídr tabulky Dukla Jihlava, které máme co oplácet.