HC Kohouti Česká TřebováHC Chrudim

14:5 (6:2,3:1,5:2)
Redakce | | A-tým

Kohouti ukázali svou kvalitu v útoku a Chrudimi nastříleli hned 14 branek

Kdyby někdo před utkáním řekl, že chrudimští hokejisté vstřelí České Třebové na jejím domácím ledě pět branek, tak by se očekávalo vyrovnané utkání. Během prvních čtyř kol Východočeské ligy totiž nebyl žádný ze tří týmu schopen Kohoutům vstřelit během 60 minut pět branek. Ve středečním utkání se to povedlo Chrudimi bohužel s tím, že v naši brance skončilo hned 14 střeleckých pokusů soupeře. Domácí ukázali své útočné kvality, a přestože bylo utkání vyrovnané na střelecké pokusy, tak zaslouženě zvítězili.

HC Kohouti Česká Třebová:

M. Kraus (F. Ament) — V. Daněk, J. Schejbal, Z. Hradil, T. Sedlák, K. Pažourek, D. Král, P. Jemelka — M. Ostřanský, J. Vaňo, M. Pavlovský, T. Prachař, V. Augustin, J. Čada, J. Semorád, K. Plášek, V. Veverka

F. Matoušek (od 12. minuty L. Novotný) — T. Linhart, D. Pejzl, V. Pilař, L. Budínský, R. Hejl, T. Hejduk, D. Hrdlička, M. Felcman — J. Polák, U. Dobiáš, L. Hebek, D. Cvrček, J. Turčáni, M. Hykl, J. Votava, Z. Pavlík, M. Kostka, J. Cimburek, J. Plch, N. Langr

Góly a asistence: 3. Vaňo (Veverka), 4. Prachař (Plášek, Semorád), 13. Augustin (Schejbal, Pavlovský), 14. Vaňo (Veverka, Král), 15. Pavlovský (Augustin, Ostřanský), 18. Augustin (Sedlák, Schejbal), 36. Semorád (Plášek, Prachař), 36. Ostřanský (Augustin, Pavlovský), 37. Čada (Veverka), 46. Ostřanský (Veverka, Vaňo), 48. Plášek (Jemelka, Prachař), 51. Semorád (Prachař, Plášek), 56. Ostřanský (Augustin, Schejbal), 58. Pavlovský (Sedlák) – 3. Kostka (Plch, Linhart), 11. Cvrček (Kostka, Pilař), 33. Hrdlička (Langr), 45. Kostka (Linhart, Cvrček), 57. Plch (Dobiáš, Turčáni)

Vyloučení: 6:4 - 5+OK (Václav Pilař, HC Chrudim)

Střely: 44:45