42. kolo, neděle 12.03.2023, 17:00

HC ChrudimHC Technika Brno

4:3 (2:1,1:0,1:2)

HC Chrudim:

M. Kadlc (od 45. minuty A. Pithart) — J. Sopoušek, O. Beran, E. Pazdera, D. Bárta, M. Dvořák, M. Straka, M. Vaníček — P. Štrup, J. Štěpánek, J. Zdeněk, M. Macas, Y. Rossokha, O. Jirout, J. Novák, D. Dostál, V. Kotalík, D. Hemský, D. Matýs, T. Jaša

HC Technika Brno:

J. Hnízdil (J. Nešpůrek) — M. Juřík, M. Fornál, A. Čapka, A. Žák, D. Šupa, J. Svoboda — J. Sladký, V. Apolenář, J. Novotný, M. Adam, J. Růžek, A. Sever, M. Langmann, J. Toman, D. Líska

Branky a nahrávky: 7. Bárta (Matýs), 8. Štěpánek (Dostál), 40. Matýs (Macas, Jaša), 58. Jirout (Dostál, Štěpánek) – 6. Žák (Fornál, Langmann), 43. Adam (Šupa, Toman), 56. Apolenář (Langmann, Čapka).

Rozhodčí: Trnka – Kolář, Stacho.

Vyloučení: 3:1.

Bez využití.

Střely na branku: 48:40 (25:15, 15:8, 8:17).

Stadion: Zimní stadion Chrudim

Komentář

Chrudimi se na konci sezony daří. V pátek oslavila záchranu ligy a teď v posledním zápase porazila silnou Techniku. Do vedení se po brance Alana Žáka dostalo Brno, domácí se však poté trefili hned třikrát. Hosté ještě dokázali vyrovnat, dvě a čtvrt minuty před koncem však zápas rozhodl Ondřej Jirout. Technika se snažila vyrovnat při hře bez brankáře, Chrudim si ale výhru vzít nenechala.