HC Kobra PrahaHC Chrudim

5:5 (1:2,1:2,3:1)
Pavel Sedlák |

V prvním přípravném zápase starší žáci remizovali s Kobrou Praha

V prvním přípravném zápase nové sezóny remizovali starší žáci ročníku 2008 s Kobrou Praha na jejich ledě 5:5. Nejpovedenější byla pro nás první třetina, kdy jsme dali úvodní gól a po celou dobu si udržovali převahu.

Pavlík, Kropáček – Vaško, Postupa, Dvořák, Sedlák, Vach, Sochor, Vašíček, Šulc, Chrbolka, Řivnáč, Řehořek, Hron, Urválek

Góly: Vaško 2, Řehořek 2, Postupa 1

Od druhé třetiny domácí přitvrdili hru a na dalším průběhu zápasu se podepsali ne příliš zkušení rozhodčí. Hra byla často přerušována a na obou stranách byla velká spousta vyloučených hráčů. I tak jsme po druhé třetiny drželi pěkný náskok dvou gólů. V závěru zápasu se domácím podařilo vyrovnat a my už jsme nestačili zápas otočit, ačkoliv šance byly. Oba týmy se tak rozešly s remízou. Příští týden v pátek se hraje v Chrudimi odveta.