HC ChrudimHC Kobra Praha

6:5 pp
Michal Brabec | | Junioři

Start se povedl

První mistrovský zápas nové sezony mají za sebou junioři Chrudim, na domácím stadionu zdolali ve vyrovnaném utkání tým Kobry Praha.

První třetina gól nepřinesla. Ve druhé časti se probudili i střelci a skóre na konci druhé periody bylo 3:3. Ve vedení se střídaly oba týmy, ale vždy bylo brzy vyrovnáno. Vše se opakovalo i ve třetí třetině. V 53 minutě se ujali domácí vedení 5:4 a celý stadion čekal opět brzké vyrovnání, ale to se tentokrát nestalo a Chrudim vzdorovala až do poslední minuty, kde Kobra odvolala gólmana a vyrovnala z tlaku při power play pouhých 30 s před sirénou na 5:5 a tím zápas poslala do prodloužení.

Z něj uběhla minuta a půl, puk si za domácí brankou vzal Prýl a svoji " rychlou" jízdou přejel celé kluziště a prostřelil brankáře a připsal druhý bod domácím mladíkům.

Nejlepším hráčem domácích vyhlášen Hykl Milan, který vstřelil Hattrick.

Nedělní zápas na ledě Havlíčkova Brodu je odložen ze známých důvodu.

Další domácí zápas by se měl odehrát v pátek 25.9. a přivítáme loňského vítěze základní části, ambiciózní tým Kralupy nad Vltavou

Sestava: Batěk - Svoboda, Obr, Heligr, Votava, Pirner - Pavlata, Nekvinda, Půlpán, Hrdlička, Langr (C), Hebek, Hykl, Jakubec, Prýl