Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na www.klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Junioři schytali v Písku obrovský debakl

24.02.2020 | Zdeněk Formánek ml.

Hororové utkání prožili svěřenci trenéra Brázdy v pátečním kole REDSTONE Extraligy juniorů na ledě Písku. Chrudimští junioři už měli před závěrečnými koly soutěže jasné 6. místo. 

Pátek 21.02.2020
 

IHC Písek - HC Chrudim

15:3

(3:0, 6:1, 6:2)

K utkání tedy nastoupily hráči ze širšího kádru. Tým se navíc musel obejít bez posil z pardubického Dynama, zraněné hráče či Dominika Pejzla, který vinou trestu ve hře z minulého utkání byl nucen ukončit sezónu o týden dřív. Do zápasu nastoupilo tedy pouze 13 hráčů, kteří se museli obejít hned o 10 hráčů základní sestavy!!! Proti stál soupeř v téměř plné zbroji s vidinu získat body pro lepší umístění v play-off. Písečtí mladící od první třetiny jasně dominovali a zasypávali Dominika Dosoudila v chrudimské brance hromadou střel. Po celý zápas byl na ledě pouze jeden tým a tím byly domácí hráči, kteří dirigovali tempo hry. Za výkon v tomto utkání z řad chrudimských hráčů lze pochválit pouze Milana Hykla, který si připsal 3 kanadské body za dva góly a jednu asistenci. Navíc jako jediný nezůstal ve statistikách plus, mínus na záporných číslech.

Góly a asistence: Langr (Hykl, Formánek), Hykl (Topolský), Hykl (Formánek, Langr)

Vyloučení: 4:3

Využití: 1:0

V oslabení: 1:0

Střely: 58:18

Diváci: 55

Rozhodčí: Jílek- Vavruška, Kotounová

Sestava: Dosoudil (Matoušek)- Hrdlička, Hybeš, Kmoníček, Matušek- Langr, Formánek, Hykl- Cimburek, Půlpán, Topolský- Felcman, Votava, Nalli

Zápasy

Muži | Středa 11.03.2020, 18:30
Finále 2. utkání
Chrudim - Moravská Třebová
 
Junioři | Neděle 23.02.2020
8:3
Chrudim - Ústí nad Labem
 
Partneři


HLAVNÍ PARTNER

Město Chrudim

PARTNEŘI

Vodafone

Hejduk Sport

Hejduk Sport

VS Chrudim

Frischbeton

CSM Trade

Strojírny Hedvikov

Auto Hybešonlajny.com

 
Správa webu: straka.tomas@centrum.cz, +420 777 601 575 RSS