Ligoví mladší žáci doma spíš ztratili než získali bod

13.01.2020 | Jiří Krejčík

Mladší žáci v prvním zápase v novém roce na domácím ledě proti Havlíčkovu Brodu  předvedli výborný výkon a do tabulky si připsali další bod.

Sobota 11.01.2020

HC Chrudim - BK Havlíčkův Brod

(3:0,1:3, 1:2)

Branky a asistence:
Vaško(Vlček, Postupa), Kolář (Urválek), Postupa (Vlček), Vaško, Řehořek (Vaško)

Sestava HC Chrudim:
Pavlík– Urválek, Krejčík,Kratochvil, Řehořek, Řivnáč, Bahenský– Kasal, Kopecký, Kolář, Vaško, Vlček, Postupa, Krbec, Bartok, Šmatera

Komentář

Ale další bod za výhru spíše darovali, protože po celé utkání vedli a soupeř jen dotahoval. Klubům se podařila hlavně první třetina, kde soupeře bojovností a dobrým pohybem jasně přehráli. Naopak se nepodařil vstup a závěr druhé třetiny, kde v první minutě inkasovali gól a v poslední minutě dokonce dvě branky.  Ve třetí třetině klukům už docházeli síly a proto utkání nedokázali dovést do vítězného konce. I když měli několik možností vstřelit další branky a výhru tak pojistit.