Mladší žáci přehráli Třebechovice

06.01.2020 | Pavel Sedlák

Ve čtvrtém zápase nadstavbové části krajské soutěže mladších žáků kluci přehráli Třebechovice vysoko 12:4.

Sobota 04.01.2020

HC Chrudim - SK Třebechovice pod Orebem

3:1, 7:1, 2:2

V sobotu kluci odehráli další zápas nadstavbové části a dařilo se jim na výbornou. V první části hry se držel soupeř z Třebechovic ještě v kontaktu, ale druhá třetina byla rozhodující. Chrudim vstřelila za druhou třetinu sedm branek a získala dostatečná náskok do závěrečného dění. Třetí třetina skončila smírně 2:2, ale celkový výsledek 12:4 byl jednoznačným vítězstvím domácích.

Sestava: Pavlík, Vašků – Šmatera, Vaško, Kocourek, Urválek, Řehořek, Popílek, Kolář, Řivnáč, Pavliš, Kratochvíl, Vach, Dvořák, Krbec, Chalupník, Hofman

Góly a asistence: Kocourek (Šmatera), Šmatera, Řehořek (Kolář), Vaško, Kratochvíl (Vaško), Krbec, Vaško (Šmatera), Kocourek (Šmatera), Kocourek (Šmatera), Řehořek (Popílek), Krbec (Vaško), Vaško (Šmatera)