Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Dorost zvítězil nad Kolínem

11.11.2019 | Pavel Drahý

Kvalitní utkání se hrálo ve velkém tempu. V zápasu jsme vedli 3:1, ale hostům se na začátku třetí třetiny podařilo vyrovnat. Ve 44. minutě v oslabení nedal šanci Jaša, ale volný Panchártek dorážel do prázdné brány. V závěru jsme přidali ještě dvě branky a utkání dovedli do vítězného konce.

Neděle 10.11.2019

HC Dynamo "B" / HC Chrudim - SC Kolín

6:3

( 1:1 2:1 3:1)

Branky: 15. Hebek (Procházka), 30. Kubíček, 33. Jaša (Kubant), 44. Panchártek (Jaša), 57. Jirout (Joudal), 60. Panchártek) – 14. Matoušů, 39. Kratochvíl, 41. Mach
Vyloučení: 3:4